Dicky Woodstock Popfestival 2026
Dicky Woodstock Popfestival in Steenwijkerwold: van vier bands in 1989 naar 25.000 bezoekers, vier tenten en camping De Scharrelkip.
Komende edities
Over Dicky Woodstock Popfestival
Dicky Woodstock Popfestival begon in 1989 met vier bands en groeide binnen vijf jaar uit tot een driedaags festival; inmiddels trekt het zo'n 25.000 bezoekers naar Steenwijkerwold. Het programma vult vier tenten met namen als De Grote Tente en Kentukkie Saloon, met pop, rock, hiphop en meer. Een minimumleeftijd is er niet; onder de 16 geldt begeleiding door een volwassene. Kampeerders slapen op camping De Scharrelkip, waar het ontbijt is inbegrepen.
Veelgestelde vragen
01 Wanneer is Dicky Woodstock Popfestival 2026?
Dicky Woodstock Popfestival 2026 vindt plaats op 30 juli 2026 in Steenwijkerwold.
02 Waar vindt Dicky Woodstock Popfestival 2026 plaats?
Dicky Woodstock Popfestival wordt gehouden in Steenwijkerwold.
03 Hoeveel kosten tickets voor Dicky Woodstock Popfestival 2026?
Dicky Woodstock Popfestival 2026 is uitverkocht. Mogelijk zijn er nog tickets beschikbaar via Ticketswap.
Bekijk beschikbaarheid via TicketSwap →